Zpět na domovskou stránkuMake your space.

Aerconiq

Profesionální čistička vzduchu

BezúdržbovostNulová potřeba servisu, žádné výměny filtrů
Účinnost100% likviduje viry, bakterie, alergeny či těkavé látky
Tichý provozExtrémně tichý provoz i při maximálním výkonu
DesignŠiroká škála dekorů od dřeva po kámen
Fotokatalycký modul se skleněnými deskami a bezpečnostní úpravou a aktivním povrchem SOLGELKryt čističky vzduchu z pozinkované oceli, lak barvy RAL 90003Sada extrémně tichých výkoných ventilátorůVysoce výkoné UV led diody

Aerconiq

Likviduje viry s účinností 100%

Profesionální čistička vzduchu určená do zdravotnických zařízení. Kontinuálně čistí vzduch v ordinacích a čekárnách za přitomnosti lidí, bez nutnosti větrat.

Bezúdržbová s neomezenou životností

Funkce fotokatalytického filtru je v čase stálá a nedochází k zastavení čistící funkce a tím nutné výměně filtru. Při této reakci se katalyzátor nemění ani není spotřebováván. Daný fotokatalytický povrch se při UV osvětlení aktivuje a spustí se příslušné reakce rozkladu organických a anorganických látek.

Účinnost 100%

Vysokou účinnost zajišťuje fotokatalytická reakce, při které dochází k přeměně světelné energie na energii chemicko za účasti katalyzátoru. Světelné záření dopadá na fotokatalyticky aktivní vrstvu. Absorpcí tohoto záření na povrchu vrstvy vznikají vysoce energetické částice, které viry "spálí" a přemění je na vodu a oxid uhličitý.

Bezpečná nanotechnologie

Používáme nanokompozitní nátěr s fotoaktivní funkcí. TiO2 je zde kombinován s SiO2, se kterým vytváří tzv. nanokompozit. Toto řešení má ve srovnání s nátěry odvozenými jen od samotného oxidu titaničitého nejen řadu technických výhod, ale je důležité také z hlediska možných zdravotních rizik, o nichž se zatím hovořilo s uvolňováním volných nanočástic TiO2 do okolního prostředí, neboť nanočástice TiO2 jsou pevně fixovány do matrice tvořené nanočásticemi TiO2, s nímž vytváří větší porézní útvary.

Modelová řada
SteelKompaktní a variabilní
Materiál:Pozinkovaná ocel
Rozměry:502mm / 570mm / 146mm
Vzduchový výkon:134m3/hod
Hlučnost:28dB
Spotřeba energie:12W
Možnost vlastního potisku
WoodPřírodní a elegantní
Materiál:Dřevo
Rozměry:900mm / 629mm / 205mm
Vzduchový výkon:134m3/hod
Hlučnost:28dB
Spotřeba energie:12W
Široká nabídka dekorů dřeva
StoneLuxusní a nezaměnitelný
Materiál:Mramor / kámen
Rozměry:526mm / 350mm / 128mm
Vzduchový výkon:134m3/hod
Hlučnost:28dB
Spotřeba energie:12W
Široká nabídka dekorů přírodního kamene
Testováno